Rekrutacja – projektowanie i gospodarowanie zielenią

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zgłoszenie udziału w projekcie szkoleniowym pt.: „Program kaskadowych szkoleń dla pracowników samorządów terytorialnych w zakresie projektowania i gospodarowania zielenią w miastach”, dofinasowanym ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego nr.5.5 „Edukacja ekologiczna”, realizowanym przez Instytut Rozwoju Miast i Regionów w partnerstwie z Klubem Myśli Strategicznej Inicjatywy.

W związku z rekrutacją zakończoną wyłonieniem trenerów z miast liderów informujemy, że do udziału w II i III etapie projektu-szkoleń metodycznych w zakresie zintegrowanego projektowania zieleni w mieście zakwalifikowane zostały następujące miasta:

Lądek Zdrój, Karpacz, Rejowiec Fabryczny, Zduńska Wola, Sławków, Sopot, Tychy, Rawicz, Mielec, Grodzisk Mazowiecki, Lublin, Łódź, Siechnice, Radom, Olsztyn, Kielce, Lubaczów, Ciechanów.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konferencji otwierającej program szkoleniowy, która odbędzie się dn.13 grudnia br. w godz. 10.00-14.00, w Sali Konferencyjnej Muzeum Warszawskiej Pragi, ul.Targowa 50/52 w Warszawie.

Zwracamy się z prośbą o potwierdzenie udziału w Konferencji do dn. 6 grudnia br. na adres e-mail:
abarszczewska-woszczyk@igpim.pl

 

Serdecznie pozdrawiam,
dr inż. Anna Stankowska –  kierownik projektu

Agnieszka Barszczewska-Woszczyk – sekretarz projektu
Instytut Rozwoju Miast i Regionów
03-782 Warszawa, ul.Targowa 45
tel. 22- 619 78 17

Dodaj komentarz